/

Terminliste

logo
Arrangementsinformasjon Skjul
navn

Engieleikane

status

Avholdt

nivå

Nasjonaltstevne

gren

Friidrett på bane

sted

Florø

land

tid

04.03.2017 11:00 - 04.03.2017

arrangør

Florø Tog IF

anleggsenhet

Florø idrettssenter

beskrivelse

Invitasjon sjå vedlagt tekstdokument

premiering

Ikke oppgitt

Baneoppsett (avansert)

Baneoppsett (enkel)

KontaktinformasjonSkjul
telefon

Ikke oppgitt

e-post

rune.osa@enivest.net

webside

www.ftif.no

KLASSER OG ØVELSER
ALLE PÅMELDTE
RESULTATER
RANKING
Påmeldte Klasse Øvelse Startdato Starttid Startkontigent
Vis Gutter 10 60 meter 04.03.2017 11:00 kr 80
Vis Gutter 10 Kule 04.03.2017 11:00 kr 80
Vis Gutter 10 Lengde 04.03.2017 11:00 kr 80
Vis Gutter 11 200 meter 04.03.2017 11:00 kr 80
Vis Gutter 11 60 meter 04.03.2017 11:00 kr 80
Ingen påmeldte Gutter 11 60 meter hekk 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Gutter 11 Høyde 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Vis Gutter 11 Kule 04.03.2017 11:00 kr 80
Vis Gutter 11 Lengde 04.03.2017 11:00 kr 80
Vis Gutter 12 200 meter 04.03.2017 11:00 kr 80
Vis Gutter 12 60 meter 04.03.2017 11:00 kr 80
Vis Gutter 12 60 meter hekk 04.03.2017 11:00 kr 80
Vis Gutter 12 Høyde 04.03.2017 11:00 kr 80
Vis Gutter 12 Kule 04.03.2017 11:00 kr 80
Vis Gutter 12 Lengde 04.03.2017 11:00 kr 80
Vis Gutter 13 200 meter 04.03.2017 11:00 kr 80
Vis Gutter 13 60 meter 04.03.2017 11:00 kr 80
Ingen påmeldte Gutter 13 60 meter hekk 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Vis Gutter 13 Høyde 04.03.2017 11:00 kr 80
Vis Gutter 13 Kule 04.03.2017 11:00 kr 80
Vis Gutter 13 Lengde 04.03.2017 11:00 kr 80
Ingen påmeldte Gutter 14 200 meter 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Vis Gutter 14 60 meter 04.03.2017 11:00 kr 80
Ingen påmeldte Gutter 14 60 meter hekk 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Vis Gutter 14 Høyde 04.03.2017 11:00 kr 80
Vis Gutter 14 Kule 04.03.2017 11:00 kr 80
Vis Gutter 14 Lengde 04.03.2017 11:00 kr 80
Vis Gutter 15 100 meter 04.03.2017 11:00 kr 100
Ingen påmeldte Gutter 15 200 meter 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Gutter 15 60 meter hekk 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Gutter 15 Høyde 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Gutter 15 Kule 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Gutter 15 Lengde 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Vis Gutter 16 100 meter 04.03.2017 11:00 kr 100
Vis Gutter 16 200 meter 04.03.2017 11:00 kr 100
Ingen påmeldte Gutter 16 60 meter hekk 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Gutter 16 Høyde 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Gutter 16 Kule 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Gutter 16 Lengde 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Gutter 17 100 meter 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Gutter 17 200 meter 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Gutter 17 60 meter hekk 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Gutter 17 Høyde 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Gutter 17 Kule 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Gutter 17 Lengde 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Gutter 18 100 meter 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Gutter 18 200 meter 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Gutter 18 60 meter hekk 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Gutter 18 Høyde 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Gutter 18 Kule 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Gutter 18 Lengde 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Vis Jenter 10 60 meter 04.03.2017 11:00 kr 80
Vis Jenter 10 Kule 04.03.2017 11:00 kr 80
Vis Jenter 10 Lengde 04.03.2017 11:00 kr 80
Vis Jenter 11 200 meter 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Vis Jenter 11 60 meter 04.03.2017 11:00 kr 80
Vis Jenter 11 60 meter hekk 04.03.2017 11:00 kr 80
Ingen påmeldte Jenter 11 Høyde 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Vis Jenter 11 Kule 04.03.2017 11:00 kr 80
Vis Jenter 11 Lengde 04.03.2017 11:00 kr 80
Vis Jenter 12 200 meter 04.03.2017 11:00 kr 80
Vis Jenter 12 60 meter 04.03.2017 11:00 kr 80
Vis Jenter 12 60 meter hekk 04.03.2017 11:00 kr 80
Vis Jenter 12 Høyde 04.03.2017 11:00 kr 80
Vis Jenter 12 Kule 04.03.2017 11:00 kr 80
Vis Jenter 12 Lengde 04.03.2017 11:00 kr 80
Vis Jenter 13 200 meter 04.03.2017 11:00 kr 80
Vis Jenter 13 60 meter 04.03.2017 11:00 kr 80
Ingen påmeldte Jenter 13 60 meter hekk 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Vis Jenter 13 Høyde 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Vis Jenter 13 Kule 04.03.2017 11:00 kr 80
Vis Jenter 13 Lengde 04.03.2017 11:00 kr 80
Vis Jenter 14 200 meter 04.03.2017 11:00 kr 80
Vis Jenter 14 60 meter 04.03.2017 11:00 kr 80
Vis Jenter 14 60 meter hekk 04.03.2017 11:00 kr 80
Ingen påmeldte Jenter 14 Høyde 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Jenter 14 Kule 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Vis Jenter 14 Lengde 04.03.2017 11:00 kr 80
Ingen påmeldte Jenter 15 200 meter 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Vis Jenter 15 60 meter 04.03.2017 11:00 kr 100
Ingen påmeldte Jenter 15 60 meter hekk 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Jenter 15 Høyde 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Jenter 15 Kule 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Jenter 15 Lengde 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Jenter 16 200 meter 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Jenter 16 60 meter 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Jenter 16 60 meter hekk 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Jenter 16 Høyde 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Jenter 16 Kule 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Jenter 16 Lengde 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Jenter 17 200 meter 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Jenter 17 60 meter 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Jenter 17 60 meter hekk 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Jenter 17 Høyde 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Jenter 17 Kule 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Jenter 17 Lengde 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Vis Jenter 18 200 meter 04.03.2017 11:00 kr 100
Vis Jenter 18 60 meter 04.03.2017 11:00 kr 100
Ingen påmeldte Jenter 18 60 meter hekk 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Jenter 18 Høyde 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Jenter 18 Kule 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Jenter 18 Lengde 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Vis Gutter 8 60 meter 04.03.2017 11:00 kr 80
Vis Gutter 8 Kule 04.03.2017 11:00 kr 80
Vis Gutter 8 Lengde 04.03.2017 11:00 kr 80
Vis Gutter 9 60 meter 04.03.2017 11:00 kr 80
Vis Gutter 9 Kule 04.03.2017 11:00 kr 80
Vis Gutter 9 Lengde 04.03.2017 11:00 kr 80
Ingen påmeldte Jenter 8 60 meter 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Jenter 8 Kule 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Jenter 8 Lengde 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Vis Jenter 9 60 meter 04.03.2017 11:00 kr 80
Vis Jenter 9 Kule 04.03.2017 11:00 kr 80
Vis Jenter 9 Lengde 04.03.2017 11:00 kr 80
first prev next last
Navn Organisasjon
Synne Alvestad Almenning Idrettslag
Mia Alvestad Almenning Idrettslag
Ea Alvestad Almenning Idrettslag
Kimberly Falkevik Almenning Idrettslag
Jesper Endal Jepsen Almenning Idrettslag
Anton Endal Jepsen Almenning Idrettslag
Kyle Nygård Almenning Idrettslag
Cathrine Nygård Almenning Idrettslag
Nikole Radunceva Almenning Idrettslag
Celine Rylandsholm Almenning Idrettslag
Ruben Tuftedal Amundsen Florø Tog IF
Magnus Lande Angelshaug Florø Tog IF
Britney Bennet Florø Tog IF
Emma Berg Florø Tog IF
Lovise Bloch-Helmers Florø Tog IF
Larina Dypevik Florø Tog IF
Eskil Ellingsund Fjellestad Florø Tog IF
Hector Føleide Kjerpeseth Florø Tog IF
Cristine Bloch Helmers Florø Tog IF
Pernille Hessvik Holme Florø Tog IF
Adrian A. Kinnunen Florø Tog IF
Andrea Kinnunen Florø Tog IF
Margrete Strømmen Kjerpeset Florø Tog IF
Eirik Nekkøy Klokkernes Florø Tog IF
Lars Ellingsund Kvellestad Florø Tog IF
Jatavi Mauran Florø Tog IF
Roe Nilsen Florø Tog IF
Eira Nilsen Florø Tog IF
Emina Valera Seles Florø Tog IF
Ingalill Fredriksen Stang Florø Tog IF
Erlend Grytten Sunnarvik Florø Tog IF
Naren Willis Florø Tog IF
Mira Willis Florø Tog IF
Sindre Kleppenes Førde IL
Malin Ysland Moldestad Førde IL
Mathea Bråstad Hyllestad IL
Ingelin Hyllestad Hyllestad IL
Adrian Avedal Skaar Hyllestad IL
Oliver Wolff Hyllestad IL
Julie Kristin Skjerdal IL Brodd
Kristoffer Sandal Jølster IL
Jakob Slåtten Jølster IL
Viljar Maritsson Grøneng Sandane Turn og Idrettslag
Asgrim Marisson Grøneng Sandane Turn og Idrettslag
Christopher Solheim Sandane Turn og Idrettslag
Beate Starheim Stårheim IL
Beate Starheim Stårheim IL
Joakim L Strand Stårheim IL
Ida Emilie Vonheim Stårheim IL
Alexander Vonheim Stårheim IL
Aron Matias Vonheim Stårheim IL
Ole Tomas Ytrehus Stårheim IL
first prev next last
Ingen resultater.
Ingen ranking.
Show Tab
Selected Tab
Visible Sections
Event Information
Hidden Rows
Visible Rows
Contact
Hidden Rows
Visible Rows