/

Terminliste

logo
Arrangementsinformasjon Skjul
navn

Engieleikane

status

Avholdt

nivå

Nasjonaltstevne

gren

Friidrett på bane

sted

Florø

kommune

Flora

land

tid

04.03.2017 11:00 - 04.03.2017

arrangør

Florø Tog IF

anleggsenhet

Florø idrettssenter

beskrivelse

Invitasjon sjå vedlagt tekstdokument

Baneoppsett

Baneoppsett (avansert)

Baneoppsett (enkel)

KontaktinformasjonSkjul
KLASSER OG ØVELSER
ALLE PÅMELDTE
RESULTATER
RANKING
Påmeldte Klasse Øvelse Startdato Starttid Startkontigent
Vis Gutter 10 60 meter 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Anton Stener Endal Jepsen
Kyle Lawrence Yuson Nygård
Eskil Ellingsund Fjellestad
Vis Gutter 10 Kule 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Anton Stener Endal Jepsen
Kyle Lawrence Yuson Nygård
Eskil Ellingsund Fjellestad
Lars Ellingsund Kvellestad
Vis Gutter 10 Lengde 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Anton Stener Endal Jepsen
Kyle Lawrence Yuson Nygård
Eskil Ellingsund Fjellestad
Lars Ellingsund Kvellestad
Vis Gutter 11 200 meter 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Jesper Endal Jepsen
Vis Gutter 11 60 meter 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Jesper Endal Jepsen
Adrian Avedal Skaar
Asgrim Marisson Grøneng
Ingen påmeldte Gutter 11 60 meter hekk 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Gutter 11 Høyde 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Vis Gutter 11 Kule 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Asgrim Marisson Grøneng
Vis Gutter 11 Lengde 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Jesper Endal Jepsen
Asgrim Marisson Grøneng
Vis Gutter 12 200 meter 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Ruben Tuftedal Amundsen
Oliver Wolff
Kristoffer Sandal Hjelmbrekke
Jakob Slåtten
Vis Gutter 12 60 meter 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Ruben Tuftedal Amundsen
Oliver Wolff
Kristoffer Sandal Hjelmbrekke
Jakob Slåtten
Viljar Maritsson Grøneng
Christopher Solheim
Vis Gutter 12 60 meter hekk 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Oliver Wolff
Kristoffer Sandal Hjelmbrekke
Jakob Slåtten
Vis Gutter 12 Høyde 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Ruben Tuftedal Amundsen
Oliver Wolff
Christopher Solheim
Vis Gutter 12 Kule 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Ruben Tuftedal Amundsen
Kristoffer Sandal Hjelmbrekke
Jakob Slåtten
Viljar Maritsson Grøneng
Christopher Solheim
Vis Gutter 12 Lengde 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Ruben Tuftedal Amundsen
Oliver Wolff
Kristoffer Sandal Hjelmbrekke
Jakob Slåtten
Viljar Maritsson Grøneng
Christopher Solheim
Vis Gutter 13 200 meter 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Aron Matias Vonheim
Ole Tomas Ytrehus
Vis Gutter 13 60 meter 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Aleksandr Linkevich
Aron Matias Vonheim
Ole Tomas Ytrehus
Ingen påmeldte Gutter 13 60 meter hekk 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Vis Gutter 13 Høyde 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Aleksandr Linkevich
Vis Gutter 13 Kule 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Aron Matias Vonheim
Ole Tomas Ytrehus
Vis Gutter 13 Lengde 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Aleksandr Linkevich
Aron Matias Vonheim
Ole Tomas Ytrehus
Ingen påmeldte Gutter 14 200 meter 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Vis Gutter 14 60 meter 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Adrian Antero Kinnunen
Ingen påmeldte Gutter 14 60 meter hekk 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Vis Gutter 14 Høyde 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Adrian Antero Kinnunen
Vis Gutter 14 Kule 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Adrian Antero Kinnunen
Vis Gutter 14 Lengde 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Adrian Antero Kinnunen
Vis Gutter 15 100 meter 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Adrian Antero Kinnunen
Ingen påmeldte Gutter 15 200 meter 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Gutter 15 60 meter hekk 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Gutter 15 Høyde 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Gutter 15 Kule 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Gutter 15 Lengde 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Vis Gutter 16 100 meter 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Magnus Lande Angelshaug
Eirik Nekkøy Klokkernes
Vis Gutter 16 200 meter 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Magnus Lande Angelshaug
Ingen påmeldte Gutter 16 60 meter hekk 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Gutter 16 Høyde 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Gutter 16 Kule 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Gutter 16 Lengde 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Gutter 17 100 meter 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Gutter 17 200 meter 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Gutter 17 60 meter hekk 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Gutter 17 Høyde 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Gutter 17 Kule 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Gutter 17 Lengde 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Gutter 18 100 meter 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Gutter 18 200 meter 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Gutter 18 60 meter hekk 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Gutter 18 Høyde 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Gutter 18 Kule 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Gutter 18 Lengde 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Vis Jenter 10 60 meter 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Synne Hammelow-Berg Alvestad
Cristine Bloch Helmers
Eira Nilsen
Beate Starheim
Ida Emilie Vonheim
Vis Jenter 10 Kule 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Synne Hammelow-Berg Alvestad
Beate Starheim
Ida Emilie Vonheim
Vis Jenter 10 Lengde 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Synne Hammelow-Berg Alvestad
Cristine Bloch Helmers
Eira Nilsen
Beate Starheim
Ida Emilie Vonheim
Vis Jenter 11 200 meter 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Beate Starheim
Vis Jenter 11 60 meter 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Celine Hovden Rylandsholm
Jatavi Mauran
Vis Jenter 11 60 meter hekk 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Kimberly Falkevik
Ingen påmeldte Jenter 11 Høyde 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Vis Jenter 11 Kule 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Celine Hovden Rylandsholm
Emma Berg
Jatavi Mauran
Vis Jenter 11 Lengde 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Celine Hovden Rylandsholm
Emma Berg
Jatavi Mauran
Vis Jenter 12 200 meter 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Mia Hammelow-Berg Alvestad
Ea Hammelow-Berg Alvestad
Cathrine Nygård
Nikole Radunceva
Mathea Bråstad
Ingelin Hyllestad
Vis Jenter 12 60 meter 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Mia Hammelow-Berg Alvestad
Ea Hammelow-Berg Alvestad
Cathrine Nygård
Nikole Radunceva
Mathea Bråstad
Vis Jenter 12 60 meter hekk 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Cathrine Nygård
Mathea Bråstad
Ingelin Hyllestad
Vis Jenter 12 Høyde 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Cathrine Nygård
Ingelin Hyllestad
Vis Jenter 12 Kule 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Nikole Radunceva
Andrea Maria Kinnunen
Emina Valera Seles
Vis Jenter 12 Lengde 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Mia Hammelow-Berg Alvestad
Ea Hammelow-Berg Alvestad
Cathrine Nygård
Nikole Radunceva
Andrea Maria Kinnunen
Emina Valera Seles
Mathea Bråstad
Ingelin Hyllestad
Vis Jenter 13 200 meter 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Lovise Bloch Helmers
Malin Ysland Moldestad
Vis Jenter 13 60 meter 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Lovise Bloch Helmers
Mira Kristine Kathiresu Willis
Malin Ysland Moldestad
Ingen påmeldte Jenter 13 60 meter hekk 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Vis Jenter 13 Høyde 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Mira Kristine Kathiresu Willis
Vis Jenter 13 Kule 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Lovise Bloch Helmers
Mira Kristine Kathiresu Willis
Vis Jenter 13 Lengde 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Lovise Bloch Helmers
Mira Kristine Kathiresu Willis
Vis Jenter 14 200 meter 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Julie Kristin Skjerdal
Vis Jenter 14 60 meter 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Britney Bennet
Julie Kristin Skjerdal
Vis Jenter 14 60 meter hekk 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Britney Bennet
Ingen påmeldte Jenter 14 Høyde 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Jenter 14 Kule 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Vis Jenter 14 Lengde 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Britney Bennet
Ingen påmeldte Jenter 15 200 meter 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Vis Jenter 15 60 meter 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Margrete Strømmen Kjerpeset
Ingen påmeldte Jenter 15 60 meter hekk 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Jenter 15 Høyde 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Jenter 15 Kule 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Jenter 15 Lengde 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Jenter 16 200 meter 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Jenter 16 60 meter 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Jenter 16 60 meter hekk 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Jenter 16 Høyde 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Jenter 16 Kule 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Jenter 16 Lengde 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Jenter 17 200 meter 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Jenter 17 60 meter 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Jenter 17 60 meter hekk 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Jenter 17 Høyde 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Jenter 17 Kule 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Jenter 17 Lengde 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Vis Jenter 18 200 meter 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingalill Fredriksen Stang
Vis Jenter 18 60 meter 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingalill Fredriksen Stang
Ingen påmeldte Jenter 18 60 meter hekk 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Jenter 18 Høyde 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Jenter 18 Kule 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Jenter 18 Lengde 04.03.2017 11:00 kr 100
Navn
Organisasjon
Vis Gutter 8 60 meter 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Hector Føleide Kjerpeseth
Roe Nilsen
Sindre Kleppenes
Vis Gutter 8 Kule 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Hector Føleide Kjerpeseth
Vis Gutter 8 Lengde 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Hector Føleide Kjerpeseth
Roe Nilsen
Vis Gutter 9 60 meter 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Erlend Grytten Sunnarvik
Naren Michael Kathiresu Willis
Joakim Løvlid Strand
Vis Gutter 9 Kule 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Erlend Grytten Sunnarvik
Naren Michael Kathiresu Willis
Joakim Løvlid Strand
Vis Gutter 9 Lengde 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Erlend Grytten Sunnarvik
Naren Michael Kathiresu Willis
Joakim Løvlid Strand
Ingen påmeldte Jenter 8 60 meter 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Jenter 8 Kule 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Ingen påmeldte Jenter 8 Lengde 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Vis Jenter 9 60 meter 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Kimberly Falkevik
Larina Dypevik
Pernille Hessvik Holme
Vis Jenter 9 Kule 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Kimberly Falkevik
Larina Dypevik
Pernille Hessvik Holme
Vis Jenter 9 Lengde 04.03.2017 11:00 kr 80
Navn
Organisasjon
Kimberly Falkevik
Larina Dypevik
Pernille Hessvik Holme
first prev next last
Navn Organisasjon
Synne Hammelow-Berg Alvestad Almenning Idrettslag
Mia Hammelow-Berg Alvestad Almenning Idrettslag
Ea Hammelow-Berg Alvestad Almenning Idrettslag
Kimberly Falkevik Almenning Idrettslag
Jesper Endal Jepsen Almenning Idrettslag
Anton Stener Endal Jepsen Almenning Idrettslag
Kyle Lawrence Yuson Nygård Almenning Idrettslag
Cathrine Nygård Almenning Idrettslag
Nikole Radunceva Almenning Idrettslag
Celine Hovden Rylandsholm Almenning Idrettslag
Ruben Tuftedal Amundsen Florø Tog IF
Magnus Lande Angelshaug Florø Tog IF
Britney Bennet Florø Tog IF
Emma Berg Florø Tog IF
Larina Dypevik Florø Tog IF
Eskil Ellingsund Fjellestad Florø Tog IF
Hector Føleide Kjerpeseth Florø Tog IF
Lovise Bloch Helmers Florø Tog IF
Cristine Bloch Helmers Florø Tog IF
Pernille Hessvik Holme Florø Tog IF
Adrian Antero Kinnunen Florø Tog IF
Andrea Maria Kinnunen Florø Tog IF
Margrete Strømmen Kjerpeset Florø Tog IF
Eirik Nekkøy Klokkernes Florø Tog IF
Lars Ellingsund Kvellestad Florø Tog IF
Jatavi Mauran Florø Tog IF
Roe Nilsen Florø Tog IF
Eira Nilsen Florø Tog IF
Emina Valera Seles Florø Tog IF
Ingalill Fredriksen Stang Florø Tog IF
Erlend Grytten Sunnarvik Florø Tog IF
Naren Michael Kathiresu Willis Florø Tog IF
Mira Kristine Kathiresu Willis Florø Tog IF
Sindre Kleppenes Førde IL
Malin Ysland Moldestad Førde IL
Mathea Bråstad Hyllestad IL
Ingelin Hyllestad Hyllestad IL
Adrian Avedal Skaar Hyllestad IL
Oliver Wolff Hyllestad IL
Julie Kristin Skjerdal IL Brodd
Kristoffer Sandal Hjelmbrekke Jølster IL
Jakob Slåtten Jølster IL
Asgrim Marisson Grøneng Sandane Turn og Idrettslag
Viljar Maritsson Grøneng Sandane Turn og Idrettslag
Christopher Solheim Sandane Turn og Idrettslag
Aleksandr Linkevich Stårheim IL
Beate Starheim Stårheim IL
Beate Starheim Stårheim IL
Joakim Løvlid Strand Stårheim IL
Ida Emilie Vonheim Stårheim IL
Aron Matias Vonheim Stårheim IL
Ole Tomas Ytrehus Stårheim IL
first prev next last
Ingen resultater.
Ingen ranking.
Show Tab
Selected Tab
Visible Sections
Event Information
Hidden Rows
Visible Rows
Contact
Hidden Rows
Visible Rows