/

Тurneringsdetaljer

logo
Organisasjonsnavn K S US UT T Mål +/- P
Tunet 1 1 0 0 0 27 - 2 25 3
Greåker 1 1 0 0 0 12 - 4 8 3
Gjelleråsen 1 1 0 0 0 7 - 2 5 3
Sveiva 1 1 0 0 0 6 - 2 4 3
Slevik 1 1 0 0 0 8 - 6 2 3
Akerselva 0 0 0 0 0 0 - 0 0 0
Sandnes 0 0 0 0 0 0 - 0 0 0
Fredrikstad 1 0 0 0 1 6 - 8 -2 0
Sarpsborg 1 0 0 0 1 2 - 6 -4 0
Haugerud 1 0 0 0 1 2 - 7 -5 0
Bækkelaget 1 0 0 0 1 4 - 12 -8 0
Grei 1 0 0 0 1 2 - 27 -25 0

Alle Kamper

Dato Tid Kampnr Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Dommer
15.09.2017 19:00 1331201005 Gjelleråsen Haugerud Lihallen 7 - 2 Roy Kristoffersen
Trond Erik Olsen
16.09.2017 14:00 1331201003 Sveiva Sarpsborg Rommenhallen 6 - 2 Jan Magnar Ingebrigtsli
Bjørn Aksel Henriksen
16.09.2017 16:00 1331201001 Slevik Fredrikstad Gressvikhallen 8 - 6 Andreas Kristoffer Johansen
Tommy Amundstad Monge
17.09.2017 16:00 1331201002 Tunet Grei Høyenhallen 27 - 2 Tomas Trogstad
Daniel Robert Mikael Lindgren
17.09.2017 16:00 1331201006 Greåker Bækkelaget Tindlundhallen 12 - 4 Thomas Sørensen
Jon Vegar Eliassen
23.09.2017 13:00 1331201008 Grei Slevik Apalløkka 1 Bjørn Einar Rønningen
Snorre Peter Korrell
23.09.2017 14:00 1331201007 Fredrikstad Greåker Rolvsøyhallen Daniel Robert Mikael Lindgren
Tommy Eriksen
23.09.2017 14:00 1331201010 Sandnes Sveiva Hanahallen Roy Kristoffersen
Trond Erik Olsen
23.09.2017 15:00 1331201009 Sarpsborg Tunet Skjeberghallen A Jan Magnar Ingebrigtsli
Jon Åge Meller
23.09.2017 16:00 1331201011 Haugerud IK Akerselva Haugerudhallen Bjørn Einar Rønningen
Snorre Peter Korrell
23.09.2017 16:00 1331201012 Bækkelaget Gjelleråsen Bækkelagshallen Alexander Andreas Neumann
Mads Asbjørn Sand Dørstad
29.09.2017 19:00 1331201016 Sveiva Haugerud Rommenhallen Andreas Kristoffer Johansen
Tommy Amundstad Monge
30.09.2017 13:00 1331201015 Tunet Sandnes Høyenhallen Erik Godtfredsen
Jon Åge Meller
30.09.2017 15:00 1331201017 IK Akerselva Gjelleråsen Kringsjåhallen Jan Magnar Ingebrigtsli
Bjørn Aksel Henriksen
30.09.2017 16:00 1331201014 Slevik Sarpsborg Gressvikhallen Andreas Kristoffer Johansen
Tommy Amundstad Monge
30.09.2017 16:00 1331201018 Bækkelaget Fredrikstad Bækkelagshallen Bjørn Einar Rønningen
Snorre Peter Korrell
01.10.2017 15:00 1331201004 IK Akerselva Sandnes Kringsjåhallen Bjørn Einar Rønningen
Snorre Peter Korrell
01.10.2017 16:00 1331201013 Greåker Grei Tindlundhallen Trond Erik Olsen
Tommy Eriksen
06.10.2017 19:00 1331201022 Sarpsborg Greåker Skjeberghallen A Thomas Sørensen
Jon Vegar Eliassen
07.10.2017 13:00 1331201023 Grei Fredrikstad Apalløkka 1 Erik Godtfredsen
William Jakobsen
07.10.2017 16:00 1331201020 Haugerud Tunet Haugerudhallen Trond Erik Olsen
Tommy Eriksen
08.10.2017 15:00 1331201024 IK Akerselva Bækkelaget Kringsjåhallen Andreas Kristoffer Johansen
Tommy Amundstad Monge
08.10.2017 15:30 1331201021 Sandnes Slevik Hanahallen Thomas Sørensen
Jon Vegar Eliassen
11.10.2017 19:30 1331201019 Gjelleråsen Sveiva Lihallen Bjørn Einar Rønningen
Snorre Peter Korrell
14.10.2017 14:00 1331201028 Sveiva IK Akerselva Rommenhallen Trond Erik Olsen
Tommy Eriksen
14.10.2017 16:00 1331201026 Slevik Haugerud Gressvikhallen Tomas Trogstad
Daniel Robert Mikael Lindgren
15.10.2017 15:00 1331201096 Grei Bækkelaget Apalløkka 1 Jan Magnar Ingebrigtsli
Bjørn Aksel Henriksen
15.10.2017 15:30 1331201034 Sandnes Fredrikstad Hanahallen Andreas Kristoffer Johansen
Tommy Amundstad Monge
15.10.2017 16:00 1331201027 Tunet Gjelleråsen Høyenhallen Tomas Trogstad
Daniel Robert Mikael Lindgren
17.10.2017 19:45 1331201029 Fredrikstad Sarpsborg Rolvsøyhallen Thomas Sørensen
Jon Vegar Eliassen
21.10.2017 15:00 1331201031 IK Akerselva Tunet Kringsjåhallen Jan Magnar Ingebrigtsli
Bjørn Aksel Henriksen
21.10.2017 16:00 1331201033 Haugerud Greåker Haugerudhallen Bjørn Einar Rønningen
Snorre Peter Korrell
22.10.2017 15:00 1331201035 Sarpsborg Grei Skjeberghallen A Erik Godtfredsen
William Jakobsen
22.10.2017 18:00 1331201036 Sveiva Bækkelaget Rommenhallen Thomas Sørensen
Jon Vegar Eliassen
28.10.2017 14:00 1331201040 Grei Sandnes Apalløkka 1 Andreas Kristoffer Johansen
Tommy Amundstad Monge
28.10.2017 16:00 1331201037 Greåker Gjelleråsen Tindlundhallen Trond Erik Olsen
Tommy Eriksen
28.10.2017 16:00 1331201038 Slevik IK Akerselva Gressvikhallen Thomas Sørensen
Jon Vegar Eliassen
28.10.2017 16:00 1331201042 Bækkelaget Sarpsborg Bækkelagshallen Tomas Trogstad
Daniel Robert Mikael Lindgren
29.10.2017 14:00 1331201025 Greåker Sandnes Tindlundhallen Jan Magnar Ingebrigtsli
Bjørn Aksel Henriksen
29.10.2017 16:00 1331201039 Tunet Sveiva Høyenhallen Tomas Trogstad
Daniel Robert Mikael Lindgren
31.10.2017 19:45 1331201041 Fredrikstad Haugerud Rolvsøyhallen Trond Erik Olsen
Tommy Eriksen
07.11.2017 19:00 1331201043 Sveiva Slevik Rommenhallen Thomas Sørensen
Jon Vegar Eliassen
07.11.2017 19:30 1331201045 Gjelleråsen Fredrikstad Lihallen Trond Erik Olsen
Tommy Eriksen
11.11.2017 15:00 1331201044 IK Akerselva Greåker Kringsjåhallen Andreas Kristoffer Johansen
Tommy Amundstad Monge
11.11.2017 16:00 1331201046 Haugerud Grei Haugerudhallen Erik Godtfredsen
William Jakobsen
12.11.2017 15:30 1331201047 Sandnes Sarpsborg Hanahallen Jan Magnar Ingebrigtsli
Bjørn Aksel Henriksen
12.11.2017 16:00 1331201048 Tunet Bækkelaget Høyenhallen Bjørn Einar Rønningen
Snorre Peter Korrell
15.11.2017 19:00 1331201050 Slevik Tunet Gressvikhallen Trond Erik Olsen
Tommy Eriksen
18.11.2017 13:00 1331201052 Grei Gjelleråsen Apalløkka 1 Andreas Kristoffer Johansen
Tommy Amundstad Monge
18.11.2017 14:00 1331201051 Sarpsborg Haugerud Skjeberghallen A Tomas Trogstad
Daniel Robert Mikael Lindgren
18.11.2017 16:00 1331201054 Bækkelaget Sandnes Bækkelagshallen Bjørn Einar Rønningen
Snorre Peter Korrell
19.11.2017 14:00 1331201053 Fredrikstad IK Akerselva Rolvsøyhallen Erik Godtfredsen
William Jakobsen
19.11.2017 15:00 1331201059 Haugerud Sandnes Haugerudhallen Tomas Trogstad
Daniel Robert Mikael Lindgren
19.11.2017 16:00 1331201049 Greåker Sveiva Tindlundhallen Jan Magnar Ingebrigtsli
Bjørn Aksel Henriksen
24.11.2017 19:00 1331201056 Sveiva Fredrikstad Rommenhallen Jan Magnar Ingebrigtsli
Bjørn Aksel Henriksen
25.11.2017 15:00 1331201057 IK Akerselva Grei Kringsjåhallen Trond Erik Olsen
Tommy Eriksen
25.11.2017 16:00 1331201060 Slevik Bækkelaget Gressvikhallen
25.11.2017 16:30 1331201058 Gjelleråsen Sarpsborg Lihallen Andreas Kristoffer Johansen
Tommy Amundstad Monge
26.11.2017 16:00 1331201055 Tunet Greåker Høyenhallen Thomas Sørensen
Jon Vegar Eliassen
29.11.2017 19:30 1331201032 Gjelleråsen Slevik Lihallen Andreas Kristoffer Johansen
Tommy Amundstad Monge
01.12.2017 19:00 1331201063 Sarpsborg IK Akerselva Skjeberghallen A Thomas Sørensen
Jon Vegar Eliassen
02.12.2017 13:00 1331201064 Grei Sveiva Apalløkka 1 Bjørn Einar Rønningen
Snorre Peter Korrell
02.12.2017 14:00 1331201065 Fredrikstad Tunet Rolvsøyhallen Trond Erik Olsen
Tommy Eriksen
02.12.2017 14:30 1331201062 Sandnes Gjelleråsen Hanahallen Tomas Trogstad
Daniel Robert Mikael Lindgren
02.12.2017 15:00 1331201066 Bækkelaget Haugerud Bækkelagshallen Erik Godtfredsen
William Jakobsen
03.12.2017 16:00 1331201061 Greåker Slevik Tindlundhallen Jan Magnar Ingebrigtsli
Bjørn Aksel Henriksen
16.12.2017 14:00 1331201067 Fredrikstad Slevik Rolvsøyhallen Erik Godtfredsen
William Jakobsen
16.12.2017 15:00 1331201069 Sarpsborg Sveiva Skjeberghallen A Trond Erik Olsen
Tommy Eriksen
16.12.2017 16:00 1331201071 Haugerud Gjelleråsen Haugerudhallen Jan Magnar Ingebrigtsli
Bjørn Aksel Henriksen
16.12.2017 16:00 1331201072 Bækkelaget Greåker Bækkelagshallen Tomas Trogstad
Daniel Robert Mikael Lindgren
17.12.2017 15:30 1331201070 Sandnes IK Akerselva Hanahallen Bjørn Einar Rønningen
Snorre Peter Korrell
17.12.2017 19:30 1331201068 Grei Tunet Apalløkka 1 Thomas Sørensen
Jon Vegar Eliassen
06.01.2018 14:00 1331201076 Sveiva Sandnes Rommenhallen
06.01.2018 15:00 1331201077 IK Akerselva Haugerud Kringsjåhallen
06.01.2018 16:00 1331201074 Slevik Grei Gressvikhallen
06.01.2018 16:30 1331201078 Gjelleråsen Bækkelaget Lihallen
07.01.2018 14:00 1331201087 Slevik Sandnes Gressvikhallen
07.01.2018 16:00 1331201073 Greåker Fredrikstad Tindlundhallen
11.01.2018 19:00 1331201075 Tunet Sarpsborg Høyenhallen
11.01.2018 19:45 1331201084 Fredrikstad Bækkelaget Rolvsøyhallen
13.01.2018 13:00 1331201079 Grei Greåker Apalløkka 1
13.01.2018 16:00 1331201082 Haugerud Sveiva Haugerudhallen
13.01.2018 16:30 1331201083 Gjelleråsen IK Akerselva Lihallen
14.01.2018 14:00 1331201080 Sarpsborg Slevik Skjeberghallen A
14.01.2018 15:30 1331201081 Sandnes Tunet Hanahallen
16.01.2018 19:00 1331201085 Sveiva Gjelleråsen Rommenhallen
16.01.2018 19:45 1331201089 Fredrikstad Grei Rolvsøyhallen
17.01.2018 18:30 1331201090 Bækkelaget IK Akerselva Bækkelagshallen
17.01.2018 19:00 1331201086 Tunet Haugerud Høyenhallen
17.01.2018 19:00 1331201088 Greåker Sarpsborg Tindlundhallen
20.01.2018 14:00 1331201095 Sarpsborg Fredrikstad Skjeberghallen A
20.01.2018 15:00 1331201094 IK Akerselva Sveiva Kringsjåhallen
20.01.2018 16:00 1331201030 Bækkelaget Grei Bækkelagshallen
20.01.2018 16:00 1331201092 Haugerud Slevik Haugerudhallen
20.01.2018 16:30 1331201093 Gjelleråsen Tunet Lihallen
21.01.2018 15:30 1331201091 Sandnes Greåker Hanahallen
24.01.2018 19:00 1331201098 Slevik Gjelleråsen Gressvikhallen
27.01.2018 16:00 1331201101 Grei Sarpsborg Apalløkka 1
27.01.2018 16:00 1331201102 Bækkelaget Sveiva Bækkelagshallen
28.01.2018 16:00 1331201097 Tunet IK Akerselva Høyenhallen
28.01.2018 16:00 1331201099 Greåker Haugerud Tindlundhallen
09.02.2018 19:00 1331201108 Sarpsborg Bækkelaget Skjeberghallen A
10.02.2018 13:00 1331201104 IK Akerselva Slevik Kringsjåhallen
10.02.2018 16:00 1331201107 Haugerud Fredrikstad Haugerudhallen
10.02.2018 16:30 1331201103 Gjelleråsen Greåker Lihallen
11.02.2018 15:30 1331201106 Sandnes Grei Hanahallen
11.02.2018 18:00 1331201105 Sveiva Tunet Rommenhallen
17.02.2018 13:00 1331201112 Grei Haugerud Apalløkka 1
17.02.2018 14:00 1331201111 Fredrikstad Gjelleråsen Rolvsøyhallen
17.02.2018 15:00 1331201113 Sarpsborg Sandnes Skjeberghallen A
17.02.2018 16:00 1331201109 Slevik Sveiva Gressvikhallen
17.02.2018 16:00 1331201114 Bækkelaget Tunet Bækkelagshallen
18.02.2018 14:00 1331201100 Fredrikstad Sandnes Rolvsøyhallen
18.02.2018 16:00 1331201110 Greåker IK Akerselva Tindlundhallen
21.02.2018 19:30 1331201118 Gjelleråsen Grei Lihallen
23.02.2018 19:00 1331201115 Sveiva Greåker Rommenhallen
24.02.2018 16:00 1331201117 Haugerud Sarpsborg Haugerudhallen
25.02.2018 15:30 1331201120 Sandnes Bækkelaget Hanahallen
25.02.2018 16:00 1331201116 Tunet Slevik Høyenhallen
28.02.2018 20:00 1331201119 IK Akerselva Fredrikstad Kringsjåhallen
02.03.2018 19:00 1331201124 Sarpsborg Gjelleråsen Skjeberghallen A
03.03.2018 14:00 1331201122 Fredrikstad Sveiva Rolvsøyhallen
03.03.2018 14:30 1331201125 Sandnes Haugerud Hanahallen
03.03.2018 15:00 1331201126 Bækkelaget Slevik Bækkelagshallen
03.03.2018 16:00 1331201123 Grei IK Akerselva Apalløkka 1
04.03.2018 16:00 1331201121 Greåker Tunet Tindlundhallen
10.03.2018 16:00 1331201127 Slevik Greåker Gressvikhallen
10.03.2018 16:00 1331201128 Gjelleråsen Sandnes Lihallen
10.03.2018 16:00 1331201129 IK Akerselva Sarpsborg Kringsjåhallen
10.03.2018 16:00 1331201130 Sveiva Grei Rommenhallen
10.03.2018 16:00 1331201131 Tunet Fredrikstad Høyenhallen
10.03.2018 16:00 1331201132 Haugerud Bækkelaget Haugerudhallen
Show matches
Siste 10 kamper Alle Kamper Neste 10 kamper